چرا فروشگاه نفیس صنعت

فروشگاه اینترنتی نفیس صنعت باهدف ارائه بی واسطه محصولات مرتبط با اتوماسیون اماکن مختلف و از جمله باشگاههای ورزشیزبا محصولاتی نظیرنرم افزار مدیریت باشگاه، انواع گیت کنترل تردد، انواع قفل کمد، لوازم جانبی و ... شروع به فعالیت کرده است.

محصولات ارائه شده در این فروشگاه عمدتاً تولید صد درصدی شرکت نفیس صنعت نیکان هستند و بنابراین خریداران محترم هیچ نگرانی بابت پشتیبانی و خدمات پس از فروش نخواهند داشت.

تمامی محصولات این فروشگاه دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط بوده و پس از یک سال گارانتی، تا 10 سال خدمات پس از فروش به طور کامل ارائه خواهد شد

به دلیل خرید بی واسطه از تولید کننده، قیمت های فروشگاه نفیس صنعت نسبت به قیمت دیگر رقبا بسیار مقرون به صرفه تر و کاملا رقابتی است.

از جمله افتخارات این شرکت ارایه محصولات به مشتریان محترم از پانزده سال قبل تا کنون می باشد و بسیاری از خریداران محصولات این شرکت پس از سالها استفاده از محصولات تولیدی شرکت؛ ضمن اعلام رضایت، همواره ما را مرهون الطاف خویش قرارداده و در نفش معرف خدمات و کالاهای این شرکت را به همکاران خود معرفی کرده اند.

در انتها از شما دعوت می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت راهنمایی پیش از خرید، پشتیبانی و یا همکاری، با ما در ارتباط باشید.