چرا قفل کمد باشگاهی بخریم؟

قفل کمد باشگاهی

چرا قفل کمد باشگاهی

شاید برای شماهم پیش آمده که در یک باشگاه و یا استخر وارد رختکن آن مجموعه بشوید و با قفل استخری یا قفل کمد باشگاهی آن مجموعه کار بکنید.

اگر با کمد هایی برخورد کنید که قفل باشگاهی مناسب نداشته باشند چه تصمیمی می گیرید؟شاید دیگر به آن باشگاه وارد نشوید و آنرا به دوستانتان نیز معرفی نکنید !

در واقع امروزه قفل هوشمند باشگاهی خود جزو یکی از اساسی ترین نیازهای هر باشگاهی می باشد

در گذشته صاحبان باشگاه از قفل کمد باشگاه معمولی و قفل مکانیکی ساده استفاده میکردند

اما امروزه از قفل الکترونیکی کمد استفاده میکنند که خود نوعی قفل هوشمند کمد می باشد297,000 تومان

قفل آفلاین مایفر240,000 تومان

قفل الکترونیکی ساده سیمی بدون نمایشگر380,000 تومان

قفل الکترونیکی ساده سیمی با نمایشگر نوری


13%

297,000 تومان

قفل باشگاهی رویال | قفل استخری رویال420,000 تومان

قفل باشگاهی بیتا | قفل استخری بیتا

قفل کمد باشگاهی نوعی قفل است که از آن برای قفل نمودن کمد استفاده می شود. قفل کمد باشگاه ی در واقع نوعی کلید الکترونیکی که بر روی درب کمد باشگاه ها، استخر و سونا، رختکن ها،کارخانجات و ادارات استفاده می شود. در قفل هوشمند باشگاهی سیستم های متنوع امنیتی به کار رفته است، که امنیت، آسایش و آرامش را برای افراد، مشتریان و پرسنل فراهم می کند. قفل باشگاهی در رنگ ها و طرح های مختلفی متناسب با نوع کاربری تولید و عرضه می شوند.

استفاده از قفل کمد باشگاهی نقش بسزایی در مدیریت و همچنین زیبایی درب‌های کمد دارد. روش قدیمی حمل دسته کلید را فراموش کنید، چرا که قفل باشگاهی شما را از حمل پردردسر کلید رها می کند.

قفل کمد  یا همان قفل هوشمند که در بهبود و عملکرد باشگاه نقش موثری دارد و  برای مشتریان خود بهترین معرف امنیت است.درحال حاضر نمیتوانیم برای تمامی مکان ها به خصوص مکان های پر و رفت آمد از قفل های دستی و مکانیکی که به راحتی باز می‌شوند استفاده کنیم زیرا امنیت فوق پایینی دارند در برابر رطوبت ، گرما و آب مقاومت چندانی از خود نشان نمی دهند و و زود فرسوده میشود. و غیر قابل استفاده می شوند.

pedram_madani
ارسال دیدگاه